نماد اعتماد الکترونیک
موضوع کتاب
طراحی تا چاپ
0 تومان
0 تومان
0 تومان
0 تومان
سامانه مطب یار ( نسخه ادیولوژیست)

سامانه مطب یار ( نسخه ادیولوژیست)

تعداد بازدید: 77 مدل محصول: A-N-1
موجودی: در انبار
500,000 تومان
تعداد: افزودن به سبد خرید
سامانه مطب یار ( نسخه ادیولوژیست)
یک نرم افزار جامع هست که امکانات زیادی را جهت مدیریت بهتر روند فعالیت مطب های ادیولوژی در اختیار قرار میده.
مهمترین فعالیت این سامانه تشکیل پرونده جامع برای هر بیمار هست که به مرور و با مراجعات بیمار انواع آزمایشات شنوایی مثل audiogram, tympanogram, speech audiometry, reflex decay و ... را میتونید ثبت کنید.
امکان ثبت ویزیت ها ، امکان ثبت محصولات قابل فروش مثل انواع سمعک ، لوازم و ...
امکان ارائه فاکتور فروش به بیمار، امکان چاپ همه این موارد و تهیه گزارشات آماری ماهانه و سالانه و بسیاری امکانات دیگر به بوسیله این سامانه فراهم شده.
 مزیت این سیستم اولاً اینکه تمامی فعالیت های مطب کاملا مکانیزه میشه و دیگه نیازی به ثبت  اطلاعات و فعالیت ها در برگه های مراجعات و سررسید نیست. همچنین به راحتی و بدون صرف وقت میتونید به همه تاریخچه هر بیمار و بخش فروش تون دسترسی داشته باشید.
همچنین برای مطب های بزرگ که چندین ادیولوژیست در آن فعالیت دارند نسخه تحت شبکه هم آماده شده که تمامی اطلاعات در اختیار همه قرار گرفته و همه ادیولوژیست ها با هم میتونن تعامل داشته باشن و همزمان میتونن از این سیستم استفاده کنند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت ماژول  ویدیو ها مراجعه کنید 

نرم افزار سامانه مطب یار

سامانه مطب یار ( نسخه ادیولوژیست) یک نرم افزار جامع هست که امکانات زیادی را جهت مدیریت بهتر روند فعالیت مطب های ادیولوژی در اختیار قرار میده. مهمترین فعالیت این سامانه تشکیل پرونده جامع برای هر بیمار هست که به مرور و با مراجعات بیمار انواع آزمایشات شنوایی مثل audiogram, tympanogram, speech audiometry, reflex decay و ... را میتونید ثبت کنید. امکان ثبت ویزیت ها ، امکان ثبت محصولات قابل فروش مثل انوا...
نمایش ویدئو
در
5 ( 5 / 5 )
بسیار نرم افزار جامع و کاربردی اگر که تاریخچه گیری هم اضافه شود که عالییی.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: