منو
سبد خرید

نردبان

ناشر: نردبان مدل: LIFE-30
14 مهارت زندگی در 7 کتاب(خیلی چیزها بلدم)نویسنده: جن آویراممترجم: هایده عبدالحسین‌زادهاین مجموعه شامل موارد زیر می باشد:عصبانی هستم ولی... - با دوستم شریک می‌شوملازم باشد می‌پرسم - کمک می‌گیرم، کمک می‌کنمبازی می‌کنم - گاهی می‌برم، گاهی می‌بازمسؤال و جواب -..
75,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-25
50 پرسش و 50 پاسخ( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. چی؟2. چه موقع؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آنها، مهارت های سؤال کردن و پاسخ دادن را در دانش‌آموزان تقویت می کند. ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-68
آموزش مفهوم تضاد و متضادها36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 تا 6 سال)باکارتهای درون این جعبه می‌توان:مفهوم تضاد و متضادها را به کودک آموزش داد. دامنه لغات کودک را با استفاده مکرر از آن‌ها افزایش داد. توانایی کودک در تشخیص تضادو متضادها را با طرح موضوعات مختلف افزایش دا..
80,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-69
آموزش مفهوم رابطه36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3سال به بالا)با کارت های درون این جعبه می‌توان:مهارت های تفکر استدلالی و منطقی کودک را افزایش داد. دامنه لغات کلمات کودک را با استفاده مکرر از آن افزایش داد. مفهوم رابطه را به کودک آموخت. رشد کلامی کودک را افزایش داد. ..
80,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-66
آموزش مفهوم طبقه بندی36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 سال به بالا)باکارتهای درون جعبه می‌توان:دامنه لغات کودک را با استفاده مکرر از آن‌ها افزایش داد. مفهوم طبقه بندی را به او آموخت. مهارت های ارتباطی لازم را به او اموزش داد.این مجموعه شامل 36 کارت با مو..
80,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-67
آموزش مهارت های زندگی36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 تا 6 سال)این مجموعه شامل:شریک کردن - آداب صحبت کردن - آداب غذاخوردن -  ملاحظه و مراعات دیگران - کمک به دیگران - روحیه ورزشکاریبا کارت‌های درون این جعبه می‌توان: رفتارهای مناسب را به کودک آم..
80,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-29
بازی فکری حافظه با دایناسورها(آشنایی با دایناسورها)(گروه سنی: بالای 4 سال)این بازی دو نفره یا چند نفره است. شما میتوانید با فرزندتان بازی کنید و به تقویت تمرکز و حافظه بصری کودکتان کمک کنید. داخل بسته یک برگه راهنما است؛ پیش از شرووع بازی آن را حتما مطالعه کنید.  ..
70,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-26
بشین! پاشو! بپر!( 2 دسته کارت بازی مهارت حرکتی)1. این کارها را بلدی؟2. نرمش های باحال!این بسته کارت شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بچه ها در حین بازی با آنها علاوه بر سرگرمی لذت یادگیری را تجربه می کنند. بازی با این کارت ها مهارتهای حرکتی و ادراک دیداری و فضایی را در بچه‌ها تقویت م..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-23
حدس بزن( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. چه می پرسند؟2. چه فکر می کنند؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آن‌ها، موجب تقویت مهارت های استدلال، استنتاج، گفت‌وگو و خلاقیت دانش آموزان می‌شود.  ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-117
کتاب فرانکلین از تاریکی نمی ترسد(از مجموعه کتابهای مهارتهای زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)تالیف: پولت بورژوا - برندا کلارکمترجم: گلرنگ درویشیان کرمانشاهیفرانکلین لاک‌پشته می‌تواند خیلی کارها را به تنهایی انجام دهد اما از تاریکی می‌ترسد؛ و چون او یک لاک‌پشت است، م..
55,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-118
کتاب فرانکلین به بیمارستان می رود(از مجموعه کتابهای مهارتهای زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)تالیف: پولت بورژوا - برندا کلارکمترجم: گلرنگ درویشیان کرمانشاهیفرانکلین لاک پشت کوچولویی است که مثل همه‌ی بچه‌های دیگر، گاهی سرما می‌خورد و مریض می شود. ولی تا به حال پیش نیا..
55,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-119
کتاب فرانکلین به مدرسه می رود(از مجموعه کتابهای مهارتهای زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)تالیف: پولت بورژوا - برندا کلارکمترجم: جواد کریمیفرانکلین جامدادی‌ نو و خط‌کش، یک مداد یک پاک‌کن، و دوازده تا مداد رنگیش که خودش آن‌ها را تراشیده بود برداشت. حالا برای روز اول مد..
65,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 145 (13 صفحه)