منو
سبد خرید

نردبان

ناشر: نردبان مدل: LIFE-30
14 مهارت زندگی در 7 کتاب(خیلی چیزها بلدم)نویسنده: جن آویراممترجم: هایده عبدالحسین‌زادهاین مجموعه شامل موارد زیر می باشد:عصبانی هستم ولی... - با دوستم شریک می‌شوملازم باشد می‌پرسم - کمک می‌گیرم، کمک می‌کنمبازی می‌کنم - گاهی می‌برم، گاهی می‌بازمسؤال و جواب -..
130,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-25
50 پرسش و 50 پاسخ( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. چی؟2. چه موقع؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آنها، مهارت های سؤال کردن و پاسخ دادن را در دانش‌آموزان تقویت می کند. ..
105,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-68
آموزش مفهوم تضاد و متضادها36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 تا 6 سال)باکارتهای درون این جعبه می‌توان:مفهوم تضاد و متضادها را به کودک آموزش داد. دامنه لغات کودک را با استفاده مکرر از آن‌ها افزایش داد. توانایی کودک در تشخیص تضادو متضادها را با طرح موضوعات مختلف افزایش دا..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-69
آموزش مفهوم رابطه36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3سال به بالا)با کارت های درون این جعبه می‌توان:مهارت های تفکر استدلالی و منطقی کودک را افزایش داد. دامنه لغات کلمات کودک را با استفاده مکرر از آن افزایش داد. مفهوم رابطه را به کودک آموخت. رشد کلامی کودک را افزایش داد. ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-66
آموزش مفهوم طبقه بندی36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 سال به بالا)باکارتهای درون جعبه می‌توان:دامنه لغات کودک را با استفاده مکرر از آن‌ها افزایش داد. مفهوم طبقه بندی را به او آموخت. مهارت های ارتباطی لازم را به او اموزش داد.این مجموعه شامل 36 کارت با مو..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-67
آموزش مهارت های زندگی36 عدد کارت (به همراه راهنمای فعالیت)(3 تا 6 سال)این مجموعه شامل:شریک کردن - آداب صحبت کردن - آداب غذاخوردن -  ملاحظه و مراعات دیگران - کمک به دیگران - روحیه ورزشکاریبا کارت‌های درون این جعبه می‌توان: رفتارهای مناسب را به کودک آم..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: KN148
احساسات ما(24 عدد کارت دورو)(به همراه راهنمای فعالیت ها)(گروه سنی 3 سال به بالا)با استفاده از این کارت های تمام رنگی، کودک می تواند از طریق بازی و فعالیت در زمینه شناخت 24 احساس متنوع و نحوه بیان و مدیریت آن‌ها توانمندی بیشتری پیدا کند. ..
85,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-151
کتاب امان از دست عصبانيت(گروه سنی بالای 5 سال)نویسنده: تيئری روبرتمترجم: فراز پنداروقتی پسربچه‌‌ای چندين ‌بار از مادرش «نه» می‌شنود، عصبانی می‌شود و به اژدهايی تبديل می‌شود كه می‌خواهد همه چيز را نابود كند. هيچ چيز از دست اين اژدها در امان نيست: نه اسباب‌باز..
55,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-153
مشکلات عصبانیت و پرخاشگری در بچه‌ها همیشه دلایل متعددی دارد. برای رفع این مشکلات باید از روش‌های ریشه‌ای استفاده کنید. خرید کتاب اژدها کوچولو عصبانی نباش به شما این فرصت را می‌دهد که با روحیات و عواطف کودک خود به خوبی ارتباط برقرار کنید. دلایل عصبانیت در کودکان متفاوت است و با توجه به شرایط محیطی و ..
35,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-29
بازی فکری حافظه با دایناسورها(آشنایی با دایناسورها)(گروه سنی: بالای 4 سال)این بازی دو نفره یا چند نفره است. شما میتوانید با فرزندتان بازی کنید و به تقویت تمرکز و حافظه بصری کودکتان کمک کنید. داخل بسته یک برگه راهنما است؛ پیش از شرووع بازی آن را حتما مطالعه کنید.  ..
70,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-154
کتاب ببر دیگر عصبانی نمی‌شود(از مجموعه کتاب های رفتارهای خوب)(گروه سنی بالای 4 سال)نویسنده: سو گریوزمترجم: هایده کروبیببر زود عصبانی و کلافه می‌شد و داد می‌زد.گاهی به خاطر مداد رنگی، گاهی به خاطر کتاب و گاهی سرِ بازی.خلاصه همه از او دلخور بودند و نم..
45,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-26
بشین! پاشو! بپر!( 2 دسته کارت بازی مهارت حرکتی)1. این کارها را بلدی؟2. نرمش های باحال!این بسته کارت شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بچه ها در حین بازی با آنها علاوه بر سرگرمی لذت یادگیری را تجربه می کنند. بازی با این کارت ها مهارتهای حرکتی و ادراک دیداری و فضایی را در بچه‌ها تقویت م..
105,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 161 (14 صفحه)