منو
سبد خرید

رشد مهارت خواندن و نوشتن

مدل: SCHOOL-1
کتاب راه های تقویت خواندن نوشتن و املا (اول دبستان)مولف: آزیتا محمودپورفهرست کتاب:مقدمه سخنی با آموزگاران و اولیای محترم فعالیت های پیشنهادی حرکتی در کلاس درس فعالیت تشخیص شکل از زمینه فعالیت های جهت یابی، و هماهنگی دیداری، حرکتی درس 1. آب (آ ا، بـ ب) درس 2. اب..
320,000 تومان
مدل: SCHOOL-2
کتاب راه های تقویت خواندن نوشتن و املا (دوم دبستان)(براساس آخرین تغییرات کتاب های درسی فارسی)مولف: آزیتا محمودپورفهرست کتاب:مقدمه سخنی با آموزگاران و اولیای محترم فعالیت های پیشنهادی حرکتی در کلاس درس درس اول: کتاب‌خانه‌ی کلاس ما درس دوم: مسجد محله‌ی ما درس سوم: خ..
280,000 تومان 252,000 تومان
مدل: SCHOOL-3
کتاب راه های تقویت خواندن نوشتن و املا (سوم دبستان)(براساس آخرین تغییرات کتاب های درسی فارسی)مولف: آزیتا محمودپورفهرست کتاب:مقدمه سخنی با آموزگاران و اولیای محترم فعالیت‌های تلفیقی حرکتی در کلاس درس درس اول: محله‌ی ما درس دوم: زنگ ورزش درس سوم: آسمان آبی، طبی..
230,000 تومان 207,000 تومان
مدل: SCHOOL-4
در دنیای امروز که همه چیز به سرعت پیش می‌رود و اطلاعات به شکل فزاینده‌ای تولید و منتشر می‌شوند، توانایی داشتن یک حافظه قوی و کارآمد از اهمیت فراوانی برخوردار است. از این رو، کتاب‌ها و منابعی که به بررسی روش‌ها و راهبردهای تقویت حافظه انسان می‌پردازند، به عنوان ابزاری بسیار ارزشمند برای بارگذاری و حف..
95,000 تومان 86,000 تومان
مدل: SCHOOL-5
کتاب روش‌ها و راهبردهای تقویت دقت و توجه یکی از روش‌های جذاب در راستای ارتقا و بالارفتن میزان توجه در کودکان است. حل تمرینات عکس‌های شبیه و مغایر از هم یک روش جذاب برای تقویت توجه کودکان است. این کتاب‌‌ها شامل عکس‌هایی هستند که لازم است کودکان جزء‌های مشابه و مغایر از یک‌دیگر را پیدا و شناسایی نماین..
95,000 تومان 86,500 تومان
ناشر: نردبان مدل: SCHOOL-6
کتاب مهارت های پیش از دبستان(فکر کن و بازی کن)برای بالای 3 سالنویسندگان: گروه گاکنمترجم: جواد کریمیجورچین - جور کردن - مازبازی - رنگ آمیزی و فعالیت‌های جذابی که تکرار می‌شوند و مهارت‌های لازم برای ورود به پیش دبستانی را تقویت می‌کنند.این مجموعه کتاب ها به کودکان کمک می..
120,000 تومان
مدل: SCHOOL-7
کتاب بازی های دست ورزی(به من بیاموزید 4)راه کارهای عملیویژه کودکان پیش دبستان و اول ابتداییتالیف: عبدالرحمان صفارپورفهرست کتاب:بازی اول: گرفتن مداد و گچ بازی دوم: قرار دادن دفتر روی میز بازی سوم: طرز نشستن برای نوشتن بازی چهارم: تفاوت ها بازی پنجم: انگشت مداد و..
55,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)