منو
سبد خرید

فرهنگ مصور جمله ها

فرهنگ مصور جمله ها
فرهنگ مصور جمله ها
فرهنگ مصور جمله ها
فرهنگ مصور جمله ها
فرهنگ مصور جمله ها
  • موجودی: در انبار
  • کد محصول: F-ST-122
250,000 تومان

کتاب فرهنگ مصور جمله ها

(مکمل فرهنگ مصور همخوان ها)

مجموعه کتابهای آموزشی گفتار و زبان

مولف: رویا شفیعی (آسیب شناس گفتار و زبان)

قابل استفاده برای :

آسیب شناسان گفتار و زبان - متخصصان تربیت شنیداری - مادران و پدران - آموزگاران مدارس استثنایی - معلمان پیش دبستانی


درباره کتاب:

از ویژگی های این کتاب، تکرار و تمرین 22 همخوان زبان فارسی در سطح  جمله‌ها می‌باشد. یعنی علاوه بر این که یک آوای خاص در سطح کلمه قابل بیان و تمرین می‌باشد، وجود تصویرهای هدفمند در این کتاب این امکان را می‌دهد که پس از آموزش‌های تخصصی توسط گفتاردرمانگر، صدای یاد گرفته شده، در قالب جمله‌های متنوع و متعدد تکرار و تمرین شود. تصویرهای کتاب به نحوی طراحی شده اند که مورد علاقنه کودکان بوده و مانع از خستگی آنان شود. جمله های پیشنهادی در انتهای هر قسمت نیز راهنمای مناسبی جهت تسهیل استفاده از کتاب است.

این مجموعه در اختلالات زبان بیانی و درکی جهت افزایش واژگان و جمله‌های ترکیبی (بیانی و درکی) کاربرد دارد. 

این کتاب برای کودکان عادی، باهوش طبیعی و استثنایی (کم شنوا، عقب مانده ذهنی و...) در دو گروه سنی پیش از دبستان و دبستان کاربرد دارد.

تصویرهای کتاب به گونه ای طراحی شده است که کودک با دیدن آنها به طور ناخودآگاه به ساخت جمله می‌پردازد که آوای هدف در آن قرار دارد. در این راستا از جمله‌هایی آسان با یک آوای هدف و جمله‌های مشکل با دو یا چند آوای هدف استفاده شده است.

هدف اصلی در کتاب فرهنگ مصور جمله‌ها تثبیت آواهای زبان فارسی در سطح جمله در اختلالات تولیدی است، این کتاب در اختلالات زبان درکی و بیانی به منظور افزایش جمله بسیار مؤثر و پرکاربرد است.

والدین عزیز، اگر فرزند شما در تلفظ حروف با مشکل مواجه است به نحوی که گفتارش برای شما و دیگران قابل فهم نیست یا بعد از سن سه سالگی در صحبت کردن از جمله‌های مناسب مانند همسالانش استفاده نمی‌کند، حتما با یک آسیب شناس گفتار و زبان (گفتاردرمانگر) مشورت نمایید، بعد از درمان های تخصصی توسط گفتاردرمان، شما می‌توانید در منزل از این کتاب برای تکرار و تمرین بیشتر جمله‌ها استفاده نمایید. تصویرهای کتاب فرهنگ مصور جمله‌ها به گونه ای طراحی شده است که کودک شما صدایی را که یاد گرفته در قالب جمله‌های متنوع و متعدد با انگیزه و علاقه تکرار کند. در (اختلالات تلفظی) یا با دیدن هر تصویر یک جمله مناسب برای آن بگوید در (اختلالات زبانی).
 

اطلاعات عمومی
موضوع اصلیگفتاردرمانی کودکان
موضوع فرعیفرهنگ مصور جمله ها
مولفرویا شفیعی
نوبت چاپدهم - 1398
شابک 13 رقمی978-600-5819-06-9
مشخصات فیزیکی کتاب
تعداد صفحات108
نوع جلدشومیز
نوع چاپفقط رنگی
وزن کتاب300
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب