منو
سبد خرید

کتابهای توپک

ناشر: نردبان مدل: LIFE-56
کتاب توپک آرامش(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیوقتی احساساتت شدید می‌شوند و تحت فشار هستی، با کمک این کتاب دنبال آرامش بگرد.توپک آرامش کمکت می‌کند هیجان‌های خودت را بشناسی و دوباره به آرامش برسی.  ..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-55
کتاب توپک احساس ها(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیتوپک احساس‌ها داستانی درباره‌ی یک توپک است که کارآگاه احساس‌ها است. او انواع احساس‌ها و حالت‌های چهره را به تو یاد می‌دهد تا اسم هر احساس را یاد بگیری. تازه او برایت مثال‌هایی از بچه‌هایی می‌زن..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-62
کتاب توپک استعداد(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیآیا همه استعداد دارند؟ توپک استعداد می‌گوید بله! راستش اوآمده تا کمکت کند استعداد خودت را پیدا کنی!او راه‌های زیادی را به تو نشان می‌دهد تا بتوانی استعداد خودت را پیدا کنی و بدرخشی!&nbs..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-57
کتاب توپک اضطراب(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیاضطراب چیست؟ چرا کودکان مضطرب می‌شوند؟برای رفع اضطراب باید چه کار کرد؟ گاهی قبل از امتحان اضطراب داری و گاهی وقتی می‌خواهی آدم‌هایی را ببینی که نمی‌شناسی، با مطالعه..
45,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-58
کتاب توپک اعتماد به نفس(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیمن توپک اعتمادبه‌نفسم.می‌دانی من چطوری بزرگ می‌شوم و رشد می‌کنم؟می‌دانی چقدر خوب است که من بزرگ شوم؟چندتا کار ساده به تو یاد می‌دهم تا با آن‌ها اعتمادبه‌نفست را بالا ببری و آدم..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-65
کتاب توپک ایمنی در مدرسه(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیتوپک‌های ایمنی می‌خواهند به بچه‌ها نشان بدهند چطور در داخل و خارج از مدرسه از خطر دور بمانند. توپک‌ها به تو یاد می‌دهند چطور در سرویس مدرسه، توی ماشین یا در زمین بازی از خطرات دور بمانی. ..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-59
کتاب توپک بخشندگی(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمی این داستان درباره‌ی بخشیدن شگفت‌انگیزترین هدیه‌هاست! این هدیه‌ها عادی نیستند و می توانند مهربانی را پخش کنند! توپک بخشندگی این هدیه‌های شگفت‌انگیز را به تو معرفی می‌کند تا بتوانی به بقیه ه..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-64
کتاب توپک تشکر(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیداستانی برای احترام به نعمت‌هایی که داریم و تمرین قدرشناسی. در این کتاب با توپک تشکر همراه می شویم تا به ما نشان بدهد بابت چه چیزهایی سپاسگزار است و ما را هم تشویق می‌کند فهرست چیزهایی که بابت آن‌ه..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-51
کتاب توپک خشم(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیکنترل احساسات قوی، به‌خصوص خشم خیلی سخت است! کودکان هر روز با موقعیت‌های ناامیدکننده روبه‌رو می‌شوند و ممکن است عصبانی شوند. این داستان به کودک نشان می‌دهد که به جای داد زدن و پا به زمین کوبیدن، با ..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-61
کتاب توپک خلاقیت(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیمی‌دانی خلاقیت یعنی چه؟می‌دانی چطور باید خلاقیت را تقویت کنی؟توپک خلاقیت آمده تا جواب سوالات تو را بدهد و راه‌های تقویت خلاقیت را معرفی کند.با توپک همراه ش..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-54
کتاب توپک خواب آلودگی(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)(گروه سنی بالای 5 سال)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیکودکتان وقت خواب غوغا به پا می‌کند؟ کودکتان دلش می‌خواهد تا دیروقت بیدار بماند؟ یا تنها خوابیدن برایش سخت است؟ در داستان توپک خواب‌آلود, توپک اهمیت خواب خوب و ..
45,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-53
کتاب توپک خودشناسی(از مجموعه کتابهای فوت و فن زندگی)(گروه سنی بالای 4 سال)نويسنده : دایان آلبرمترجم: جواد کریمیظاهر آدم‌ها، رفتار و سلیقه‌شان با هم فرق دارد. ولی همین تفاوت‌هاست که دنیای ما را قشنگ‌تر می‌کند. هرکسی باید جای خودش را در دنیا پیدا کند و فراموش نکند که دنیا به..
30,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)