منو
سبد خرید

کتابهای نینجا

ناشر: نردبان مدل: LIFE-116
کتاب نینجا آنلاین است(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبیمدرسه رفتن همیشه حضوری نیست. گاهی هم آنلاین مدرسه و کلاس می‌رویم. البته که به همین راحتی‌ها نیست. آنلاین شرکت کردن در کلاس‌ها هم راه و رسم خودش را دارد که خوب است با آن‌ها آشنا شویم تا بتوانیم..
25,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-106
کتاب نینجا احساساتش را کنترل می کند(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای قصه‌ی ما به جای این‌که به احساس‌هایش اجازه دهد کنترل اوضاع را در دست بگیرند، خودش می‌توانست ارتباط مؤثر برقرار کند و احساس‌هایش را کنترل کند.هوش هیجانی توانایی شناخت ..
25,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-99
کتاب نینجا احساساتی می شود(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای احساسات در طول روز احساسات مختلفی را تجربه می‌کرد. مشکل این جا نبود. مشکل آن‌جایی بود که گاهی این احساس‌ها خیلی با هم فرق داشتند و او نمی‌توانست باید چطور مدیرتشان کند.می‌دانید&nbs..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-107
کتاب نینجا اختراع می کند(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبیآیا می‌توانی از چسب و مقوا و لوله ربات بسازی؟نینجای مخترع می‌تواند.آیا موقعی که خوابیده‌ای می‌توانی چیزی اختراع کنی؟نینجای مخترع می‌تواند.دوست داری تو هم بتوانی؟ ..
22,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-75
کتاب نینجا امیدوار است(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبی تا به حال آرزوی سفر به ماه را داشته‌ای؟ یا به آینده‌ات خوش‌بین بوده‌ای؟ آیا رؤیاهای بزرگ داشته‌ای و آن‌ها را عملی کرده‌ای؟ یا از ان آدم‌هایی هستی که روی نقاط قوتت تمرکز نمی‌کنی و بیشتر ..
25,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-76
کتاب نینجا با همه ارتباط برقرار می کند(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای معاشرتی بلد است چطور با دیگران ارتباط موثر برقرار کند. وقتی نینجای عصبانی از او کمک می‌خواهد کلید ارتباطات موثر را برایش می‌گوید. شما هم دوست دارید بدانید چطور با دیگرا..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-110
کتاب نینجا با همه جور می شود(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبیآدم‌های این دنیا همه با هم فرق دارند ولی هیچ کدام بر دیگری برتری ندارند. ممکن است لب و زبان و دهان‌هایمان با هم فرق کنند ولی همه از آن برای حرف زدن و غذا خوردن استفاده می‌کنیم. زبان‌های..
35,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-104
کتاب نینجا برنده می شود(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای بازنده باخت را دوست نداشت. اگر داشت می‌باخت بازی را به‌ هم می زد. بعضی وقت‌ها هم تقلب می‌کرد.اما دوستش نینجای مصمم به او راه‌هایی یاد داد تا با احساس شکست و ناکامی‌اش کنار بیاید...
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-103
کتاب نینجا بلند پرواز می شود(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای بلندپرواز همیشه بلندپرواز بود ولی روزی رسید که حس کرد به هدف‌های بلندپروازانه‌اش نمی‌رسد. ناامید شد و فکر کرد دنیا به آخر رسیده ولی دوستش به او یک راز سه مرحله‌ای آموخت که چ..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-108
کتاب نینجا به فکر همه هست(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبیاگر خواهرتان بار سنگینی در دست داشته‌ باشد آیا می‌دوید تا کمکش کنید؟ یا وقتی دوست‌تان حواسش نیست و چند قدم جلوتر یک چاله است به او می‌گویید مراقب باشد؟ اصلا تا کسی از شما کمک نخواسته کمکش ..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-105
کتاب نینجا تمرکز می کند(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبینینجای متمرکز می‌توانست وسط تمرین موسیقی خواهر و برادرهایش و کیک پختن مادرش، تکلیف‌اش را تمام کند.او یک روش مؤثر برای تمرکز کردن بلد بود که می‌خواهد آن را در این کتاب به ما یاد بدهد! ..
25,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-102
کتاب نینجا حلال مشکلات می شود(از مجموعه کتاب های فوت و فن زندگی)نویسنده: مری نینمترجم: نگار عجایبی«نمی‌توانم» و «نمی‌شود» تو را توی یک جعبه اسیر می‌کند.ولی «چطور است» کلی احتمال جلوی پایت می‌گذارد.دوست داری منظورمان را متوجه شوی؟کتاب را بخوان تا ببینی چطور با یک..
30,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)