منو
سبد خرید

کتابهای کودک و نوجوان

مدل: KN8
کتاب رد معجزه - همراه با 16 داستان از موهبت ها (1)مولف: کاترین لیناردمترجم: صدف شجیعیفهرست کتاب:پیشگفتار مترجم مقدمه ناشر مقدمه به عنوان مادر و مشاور انتظار کشیدن پیازچه گفتار درمانی عشق به اما جین «ه» مثل هریسون زندگی کاملا خوب بود شروع تازه و..دربار..
40,000 تومان
مدل: KN10
تقویت هوش رستا - 2 تا 3 سالگیپکیج 6 جلدی تقویت هوش رستا مناسب کودکان 2 تا 3 ساله شامل:آموزش مفاهیم 1 وصل کردنی ها ۱ هوش منطقی 1 هوش بینایی 1 مازها 1 دانستنی ها و علوم 1مولف: شیرین ملکیتوضیحات:این مجموعه شامل کتابهای تقویت هوش می‌باشد که در 6 جلد مجزا طراحی شده..
168,000 تومان
مدل: KN1
تقویت هوش رستا - از تولد تا ۲ سالگی۴۶ بازی مغزساز برای تولد تا ۱ سالگی ۷۷ بازی مغزساز برای ۱ تا ۲ سالگی هوش کلامی هوش شناختی مفهوم هامولف: شیرین ملکیتوضیحات:این مجموعه 5 جلدی شامل دو جلد آموزش بازی های تقویت هوش به والدین برای کودکان از تولد تا 2 سالگی می‌باشد. همچنین ..
168,000 تومان
ناشر: انتشارات مهرسا مدل: KN2
کتاب سیم پیچی مخصوص مغز منماجرای اتیسم و موهبت هایشنویسنده: جولیا کوکمترجمان: لیلا کاشانی وحید - هادی مرادیدرباره کتاب:این کتاب ماجرای زندگی «سام» است؛ پسری که با اختلال «اتیسم» زندگی می‌کند و مغزش به صورت خاصی سیم پیچی شده است. پسری که می‌خواهد شما نیز او را بشناسید و بدانید ک..
25,000 تومان
ناشر: انتشارات مهرسا مدل: KN3
کتاب مترسک و آدم برفیرده‌ی سنی: 4 تا 8 سالنویسنده: رابرت برودرمترجم: سمیه حیدریدرباره کتاب:این کتاب مصور و رنگی درباره‌ی یک آدم برفی است که بینی هویجی‌اش را به یک خرگوش بیچاره می‌دهد و دکمه‌های فندقی‌اش را به یک سنجاب. او همچنین کلاه و شالش را به یک پسرک و چشم‌های زغالی و..
32,000 تومان
مدل: KN6
کتاب مدرسه زندگی - همراه با 18 داستان از موهبت ها (1)مولف: کاترین لیناردمترجم: صدف شجیعیفهرست کتاب:پیشگفتار مترجم مقدمه ناشر مقدمه به عنوان مادر و مشاور برای جیمز تغذیه راز متیو قوت قلب دادن به همدیگر مدرسه زندگی جانانه بجنگ رویا ما تنها نیستیم و.....
40,000 تومان
مدل: KN9
کتاب مقدر شده - همراه با 15 داستان از موهبت ها (1)مولف: کاترین لیناردمترجم: صدف شجیعیفهرست کتاب:پیشگفتار مترجم مقدمه ناشر مقدمه به عنوان مادر و مشاور ماه مهربانی ما مقدر شده برای زیستن زندگی‌ای که من را انتخاب کرد دستان کوچک برادران احساس گناه در روز تولد..
40,000 تومان
مدل: KN5
کتاب موهبت ها (1)مولف: کاترین لیناردمترجم: صدف شجیعیفهرست کتاب:پیشگفتار مترجم مقدمه ناشر مقدمه به عنوان مادر و مشاور هدیه آیدان با یک پسر باید چه کار کرد؟ تولد سیزده سالگی اش تعلق اوه، واقعا؟ نسل به نسل متفاوت بهتر از خوب و...درباره کتاب:کتاب م..
98,000 تومان
ناشر: انتشارات مهرسا مدل: KN4
کتاب پاپی گل خجالتیرده‌ی سنی: 4 تا 7 سالنویسنده: لاریسا تئولمترجم: فرشته عبدلیدرباره کتاب:(پاپی) عاشق گل و گیاه و حشرات است. اما وقتی آدم‌ها دوروبرش هستند دلش می‌خواهد در رنگ‌ها و اشکال محیط اطرافش پنهان شود. گاهی هم توی گل‌های قالی قایم می‌شود. شبیه درخت و قطره‌های باران هم..
29,000 تومان
مدل: KN7
کتاب پذیرش - همراه با 16 داستان از موهبت ها (1)مولف: کاترین لیناردمترجم: صدف شجیعیفهرست کتاب:پیشگفتار مترجم مقدمه ناشر مقدمه به عنوان مادر و مشاور هدیه آیدان با یک پسر باید چه کار کرد؟ تولد سیزده سالگی اش تعلق اوه، واقعا؟ نسل به نسل متفاوت بهتر از خوب و.....
40,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)