منو
سبد خرید

100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)

100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
100 گام تقویت هوش (3 تا 4 سال)
125,000 تومان

خرید کتاب 100 گام تقویت هوش برای بچه‌ها در رده‌های سنی نوپا و نوباوه مزایای بی شماری دارد. کلید تقویت هوش و توانمندی‌های ذهنی کودکان در این سنین فعال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم برای بهبود وضعیت ذهنی کودکان از ابزارهای آموزشی مناسب استفاده کنید. کتاب تقویت هوش برای 3 تا 4 سال، تست‌های هوشی متنوعی در اختیار کودکان قرار می‌دهد. 


ارزیابی هوش کودک  

یکی از مهم‌ترین فواید خرید کتاب 100 گام تقویت هوش، قابلیت ارزیابی توانمندی‌های کودکان است. شما می‌توانید این کتاب را در اختیار بچه‌ها قرار دهید و پاسخ سوالات کتاب را از آن‌ها بخواهید. تست‌های موضوعی این کتاب، ده‌ها موضوع متنوع را در بر می‌گیرند؛ از مسائل مربوط به حیوانات و تشخیص آن‌ها از یکدیگر تا موضوعات پیرامون تشخیص ابزارهای مشاغل در این کتاب به کار برده شده و اطلاعات کودک شما را افزایش می‌دهند. 
پاسخ دهی به تست‌های این کتاب کودک بسیار ساده است ولی در عین حال ذهن کودک را درگیر می‌کند. به علاوه به دلیل تصاویر زیبا و طراحی هوشمندانه کتاب تقویت هوش برای 3 تا 4 سال، جذابیت هر یک از صفحات برای بچه‌ها بیشتر از سایر کتب آموزشی است. 


آشنایی با مجموعه کتاب‌های هوش رستا

مجموعه هوش رستا با هدف ارتقای سطح آموزشی کودکان سال‌های سال است که کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی خود را با طراحی هوشمندانه ارائه می‌دهد. مجموعه‌های تقویت هوش رستا برای رده‌های سنی مختلف در چند جلد مجزا ارائه می‌شوند که کتاب 3 تا 4 ساله‌ها تنها یکی از آن‌ها است. کتاب‌های هوش و حافظه و بازی‌های مغزسازی این مجموعه نیز از محبوب‌ترین برنامه‌های آموزشی رستا به شمار می‌روند. با خرید کتاب 100 گام تقویت هوش با یکی از برترین پلن‌های آموزشی این مجموعه آشنا می‌شوید که در وهله اول توانایی‌های کودک شما را به چالش می‌کشند. 
در کنار این موارد کتاب‌های هوش هیجانی و هوش و خلاقیت رستا نیز با بهترین کیفیت طراحی شده‌اند و در هر یک به خوبی به تقویت مهارت‌های کودکان پرداخته شده است. 


مشخصات نشر کتاب 100 گام تقویت هوش 

کتاب تقویت هوش برای 3 تا 4 سال توسط شیرین ملکی نوشته شده و برای همه کودکان در این رده‌های سنی مناسب خواهد بود. نویسنده این کتاب، متخصص کاردرمانی است و به صورت تخصصی مهارت‌های کودکان را به چالش می‌کشد. کودک شما با مطالعه و حل تمرینات این کتاب در چند بخش مهم و اساسی تقویت می‌شود:

  1. افزایش هوش کودکان با انجام تمرینات این کتاب به سهولت انجام می‌شود. تمرینات و تست‌های هوش این کتاب بیشترین تأثیر را بر یادگیری بچه‌ها در این رده‌های سنی بر جای می‌گذارند. 
  2. دقت کودک با انجام تمرینات این کتاب به شدت افزایش می‌یابد. 
  3. با خرید کتاب 100 گام تقویت هوش، تمرکز کودک شما نیز به شدت افزایش می‌یابد. 
  4. قدرت خلاقیت کودک شما با استفاده از این کتاب به شدت افزایش می‌یابد. محسنی بوک  این کتاب آموزشی را برای بهبود وضعیت مغزی و هوشی کودکان ارائه می‌دهد.

آشنایی با سبک تمرینات کتاب تقویت هوش رستا

در کتاب تقویت هوش برای 3 تا 4 سال، چندین سبک تمرین هوش و تمرکز در اختیار کودکان قرار می‌گیرد. سبک تمرینات این کتاب آموزشی به گونه‌ای است که کودک شما با یک بار انجام تمرینات، چندین مهارت مهم را فرا می‌گیرد:

  • تمرینات تشخیصی کتاب تقویت هوش رستا؛ در این تمرینات اشکالی را برای کودک مشخص می‌کنند که باید با نگاه کردن به آن‌ها موارد مشابه هر یک را در گوشه و کنار تصاویر بیابد. 
  • تمرینات تشخیصی حیوانات برای آشنایی با تفاوت‌های حیوانات و پرندگان
  • تمرینات شمارشی کتاب‌های هوش که برای تشخیص تعداد اشیا در هر تصویر به کار می‌روند. 
  • تمرینات مربوط به تشخیص ابزار مورد نیاز که به کسب مهارت‌های بیشتر برای کودک می‌انجامد؛ به طور مثال در برخی تمرینات از کودک خواسته می‌شود که ابزارهای مخصوص رفتن به پشت بام را پیدا کند. 
  • تشخیص سایه‌ها برای تقویت هوش بصری کودکان نیز یکی از مهم‌ترین تمرینات این کتاب آموزشی به شمار می‌رود.

نتیجه گیری 

یکی از مهم‌ترین ابزارهای تقویتی هوش و ذهن کودکان، کتاب آموزشی است. کتاب‌های آموزشی برای بهبود وضعیت ذهنی و مغزی کودکان مزایای بی شماری دارند. البته باید در انتخاب این کتاب‌ها کمی هوشمندانه عمل کنید و آن‌ها را بر اساس رده سنی و سطح مهارت‌های کودک خود خریداری نمایید. مجموعه کتاب‌های رستا با هدف تقویت هوش کودکان امروزی ارائه می‌شوند و نیازهای مختلف کودکان را برآورده می‌سازند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن سن کودک خود هر یک از این کتاب‌ها را خریداری کنید. 

اطلاعات عمومی
موضوع اصلیتقویت هوش
موضوع فرعی100 گام تقویت هوش
مولفشیرین ملکی
نوبت چاپ1403
شابک 13 رقمی978-622-7935-49-3
رده‌ی سنی3 تا 4 سال
مشخصات فیزیکی کتاب
نوع جلد24
نوع چاپرنگی
وزن کتاب60
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب