منو
سبد خرید

رشد مهارتهای زندگی

ناشر: نردبان مدل: LIFE-23
حدس بزن( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. چه می پرسند؟2. چه فکر می کنند؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آن‌ها، موجب تقویت مهارت های استدلال، استنتاج، گفت‌وگو و خلاقیت دانش آموزان می‌شود.  ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-20
وقتی اوضاع ناجوره( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. غافلگیر نشو!2. چه احساسی داری؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50 تایی است که بازی با آن‌ها به دانش آموزان می‌آموزد که در موقعیت‌های گوناگون احساساتشان را بیان کنند.موضوع این کارت ها هم برای گفت‌و‌گوی فردی و هم برای بحث گروهی مناسب ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-12
کتاب وقتی لاکی عصبانی می شودنویسندگان: سلین دمیترویچ؛ مارک گرینبرگ؛ کارل کوشه؛ ربکا کرتزترجمه: هستی سعادتلاكی مدرسه را دوست داشت. در مدرسه با دوستانش بازی میكرد و از بازی كردن با آنها لذت می‌برد.گاهی لاكی ناراحت می شد و كارهای زشتی می كرد. وقتی عصبانی می شد با دوستانش دعوا می..
43,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-21
چاره جویی( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. چه می گویی ؟2. چه کار میکنی اگر در مدرسه...؟این بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آن‌ها به دانش آموزان می‌آموزد در موقعیت‌های گوناگون، در مدرسه چه واکنشی نشان دهند..به علاوه موجب تقویت مهارت‌هایی چون حل مسئله و پیدا کردن پ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-22
چه کار میکنی اگر...؟( 2 دسته کارت بازی مهارت زندگی)1. درخانه2. در اجتماعاین بسته شامل 2 دسته کارت 50تایی است که بازی با آن‌ها به دانش آموزان می‌آموزد در موقعیت های گوناگون در خانه و در اجتماع چه واکنشی نشان دهند.  ..
92,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-14
احساس می کنم آدم مهمی هستمنویسنده: لوری رایتترجمه: جواد کریمیآیا الیزه مهم است؟ البته که هست، و آن هم به هزار و یک دلیل!الیزه در طول روز میفهمد که از جهات مختلف و به دلایل گوناگون مهم است.او برای پدر و برادر و مادرش و خیلی‌های دیگر مهم است…با مطالعه‌ی این کتاب و تکرار آگا..
43,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-11
اژدها کوچولوی خشمگیننویسنده: مایکل گوردونترجمه: امیرحسین میرزائیاناژدها کوچولوی این داستان وقتی از چیزی عصبانی بشود از دهانش آتش بیرون می فرستد و نعره می کشد.او دوست خوبی دارد پسرکی که همیشه کمکش می کند زود عصبانیتش را کنترل می کند.یک روز خود پسرک آنقدر عصبانی می شود که اژدها..
45,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-10
ترس فرفری از چیزهای جدیدنویسنده: اینگر مایر ترجمه: صبا رفیعفرفری با مامان و بابا و دو برادرش قلقلی و فندقی در مزرعه‌ای سبز زندگی می كرد.فندقی از چيزهای جديد می ترسيد و خجالتی بود. حاضر نبود بازی های جديد را امتحان كند. وقتی كسی را می ديد، خجالت می كشيد و پنهان می شد.تا ا..
30,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-3
ترس های منخودت را بهتر بشناسنویسنده: ایزابل فیلیوزتترجمه: جواد کریمیبعضی ترس ها و نگرانی ها مفیدند، بعضی هم مفید نیستند. بیا کشفشان کنیم!شاید دلت بخواهد خیلی شجاع باشی و هیچ وقت نترسی! به هر حال بعضی ترس‌ها مفیدند و تو را حفظ می‌کنند. ولی بعضی ترس‌ها هم بی‌فایده هستند و اذیتت م..
59,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-8
خرسی و ترسنویسنده: کرنلیا ماد اسپلمنترجمه: هایده کروبیدرباره کتاب: آموزش شناخت احساسات و كنترل كردن آنها (بخصوص احساسات ناخوشايند و ترسناک) اهميت بسيار دارد. زبان ساده و آموزنده اين مجموعه كتاب ها به بچه‌ها كمک میكند احساسات خود را بهتر بشناسند و در كنترل آنها مو..
55,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-4
خشم منخودت را بهتر بشناسنویسنده: ایزابل فیلیوزت و ویرژینی لیموزنترجمه: جواد کریمیوقتی به همه‌ی هیجان‌هایت، حتی عصبانیت، توجه کنی، خیلی چیزها درباره خودت یاد میگیری!عصبانیت یک هیجان جالب است… من با عصبانیت میتوانم قاطع باشم.وقتی احساس خطر میکنم، با عصبانیت میتوانم بگویم «بس ..
69,000 تومان
ناشر: نردبان مدل: LIFE-17
مفید باشیم(آداب شهروندی)نویسنده: کلاسی مایرترجمه: محمدرضا بهاریفهرست کتاب:مفید بودن یعنی چه؟چطور می‌توانیم مفید باشیم؟تکلیفواژه‌نامه‌ی توصیفی - تصویرینمایهدرباره کتاب:کتاب های این مجموعه به بچه‌ها می آموزند تا شهروند خوبی باشند.چطور می توانید مفید ..
25,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)